حفاظ رودیواری

تولید کننده مستقیم:حفاظ های ساختمانی:حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت:09194915895

حفاظ رودیواری

تولید کننده مستقیم:حفاظ های ساختمانی:حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت:09194915895

۵ مطلب در فروردين ۱۳۹۹ ثبت شده است

ساخت حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

 

ساخت حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی اکنون در عصری زندگی می کنیم که همه چیز در حال پیشرفت می باشد صنعت حفاظ دیواری هم از این قائده مستثنی نمی باشدو با توجه به پیشرفت ها در این صنعت حفاظ های دیواری در طرح های مختلفی تولید و عرضه می شوند.

 

 

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی از مرسوم ترین حفاظ های مورد استفاده می باشد که قابل استفاده در محوطه باغ ها ویلاها شرکت و کارخانه ها ومنازل می باشد این نوع حفاظ ها جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب می شود و به دلیل طرح در هم تنیده ای که  دارد موجب می شود تا سارقان نتوانند از آن عبور کنند. 

حفاظ دیواری مدل شاخ گوزنی از بهترین شیوه ها برای بالا بردن امنیت ساختمان می باشد و از بهترین گزینه ها برای انتخاب محسوب می شود حفاظ شاخ گوزنی را به این علت نامگذاری کرده اند که به شاخ گوزن شباهت زیادی دارد.

 

نکاتی درباره ی خرید حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

 

هنگام خرید حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی باید به نکاتی توجه و دقت کرد به عنوان مثال هنگام انتخاب حفاظ شاخ گوزنی باید دقت کنید که حفاظ از تراکم عرض و ارتفاع مناسبی برخوردار باشد تا بتواند امنیت و ایمنی محل مورد نظر را تامین کند. 

باید به این موضوع توجه کنید که کمترین ارتفاع حفاظ باید 70 سانتی متر باشد. حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی در رنگ های مختلفی تولید می شود مانند مشکی قهوه ای سوخته البته قابل ذکر است که رنگ آمیزی این نوع حفاظ ها به روش  پیسوله می باشد و به این ترتیب حفاظ از رنگ با کیفیتی برخودار می شود و سبب  افزایش طول عمر رنگ زیبایی آن می شود. 

از دیگر مواردی که باید به انتخاب و خرید حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی اهمیت داد تراکم آن می باشد چون که حفاظ رابطه ی مستقیمی با قیمت و کارایی آن دارد در واقع هر میزان که تراکم حفاظ بالاتر باشد عبور سارقان از آن سخت تر خواهد شد و هم چنین باعث می شود که حفاظ زیبایی و جلوه ی بیشتری داشته باشد.

عرض حفاظ از دیگر موارد مهم در انتخاب آن می باشد که بستگی به ارتفاع آن دارد البته عرض مدل های مختلف با یکدیگر متفاوت است اما عرض استاندارد 40 سانتی متر می باشد.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

مزایای حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی

 

  • عبور از بالای حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی بسیار سخت و غیر ممکن است.
  • تراکم بالای نیزه ها با توجه به استحکامی که دارد سبب امنیت زیاد حفاظ می شود.
  • خمکاری های رو به بیرون و در سمت های گوناگون مانع از ایستادن در کنار آن ها می شود.
  • تراکم آن ها قابل تغییر است 
  • قیمت حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه می شود.

 

حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی در قطرهای 10 میلی متری استفادع می شود و اسکلت آن طوری طراحی شده است که به راحتی نمی توان خم کرد و یا شکست قابل ذکر است که حتی امکان برش حفاظ هم وجود ندارد به دلیل اینکه شاخه ها در هم تنیده شده است. 

قیمت حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی بستگی به عواملی زیادی مانند ضخامت استفاده شده تراکم و ارتفاع و شکل آن دارد.

 

تلفن تماس جهت مشاوره و خرید: 09194915895

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ فروردين ۹۹ ، ۲۰:۰۸
حسن یزدانی

ساخت انواع حفاظ دیواری


ساخت انواع حفاظ دیواری برای محافظت از امنیت منازل مسکونی و به طور کلی ساختمان ها بسیار لازم و ضروری است.  کاربردهای گسترده ای که حفاظ دیواری دارد باعث شده است که انواع و اقسام محصولات مختلف با جنس های مختلف در ساخت انواع حفاظ دیواری مورد استفاده قرار بگیرد.

 

نکته ای که در خصوص ساخت انواع حفاظ ها  باید در نظر گرفت این است که آن ها باید به گونه ای طراحی و تولید شوند که بتوان به راحتی بر روی دیوار آنها را نصب و اجرا نمود.

برای حفظ امنیت انوع ساختمان ها استفاده از حفاظ های دیواری در انواع و اقسام مختلف توصیه می شود امروز این نوع حفاظ ها کاربرد گسترده ای برای حفظ امنیت و تضمین امنیت ساختمان های مسکونی اداری تجاری و ویلاها در کنار سایر تجهیزات امنیتی دارند استفاده از این نوع از حفاظ ها باعث می شود بتوان به راحتی جلوی ورود غیر مجاز افراد ناخواسته را گرفت. 

استفاده از حفاظ دیواری از زمان های گذشته تا به امروز انجام می گرفت. اما امروزه این نوع از حفاظ ها از تنوع زیادی برخوردار بوده و انواع و اقسام گوناگونی را شامل می شوند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ دیواری


حفاظ دیواری انواع و اقسام مختلفی از حفاظ ها را شامل می شوند که در طرح ها و جنس های مختلفی تولید و در بازار موجود هستند از مهم ترین انواع  این نوع حفاظ ها می توان به حفاظ دیواری شاخ گوزنی آبشاری بوته ای ، سرنیزه ای نیزاری  لیلیوم  اشاره کرد.  

این تنوع و گوناگونی در طراحی حفاظ های دیواری باعث شده است که هر کسی با توجه به سلیقه خود انواع و اقسام مورد نظر را سفارش دهد. 

از نکات مهمی که در ساخت این نوع از حفاظ ها توجه می شود تراکم و ارتفاع است که  انواع مختلف حفاظ های دیواری از تراکم و ارتفاع های گوناگونی برخوردار هستند و با توجه به نیاز شما می توانید هر کدام را که خواستید سفارش دهید.


حفاظ دیواری شاخ گوزنی


استفاده از حفاظ دیواری شاخ گوزنی به سبب زیبایی که دارند بسیار زیاد است. طراحی این نوع از حفاظ های دیواری همان طور که از نام آن ها مشخص است از شاخ گوزن الهام گرفته شده است.  

جدای زیبایی این نوع از حفاظ ها ضریب امنیتی حفاظ های شاخ گوزنی نیز بسیار بالا بوده و به راحتی هم می توان آن ها را روی دیوار نصب نمود. 

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ های دیواری شاخ گوزنی از نمونه های مدرن و بسیار زیبای امنیتی به شمار می رود و برای هر نوع ساختمانی مناسب بوده و زیبایی خاصی هم به همراه دارد.

 

استفاده از حفاظ دیواری برای حفظ امنیت بیشتر ساختمان ها در کنار سایر تکنولوژی های امنیتی بسیار لازم و ضروری است. امروزه انواع و اقسام حفاظ های دیواری با طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود بنابراین هرکس با هر سلیقه ای می تواند از حفاظ دیواری که دوست دارد برای حفظ امنیت بیشتر ساختمان خود استفاده کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ فروردين ۹۹ ، ۱۱:۰۶
حسن یزدانی

انواع حفاظ ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی :


این مدل از حفاظ ساختمان با حفاظ های قدیمی تفاوت دارد. نوک حفاظ شاخ گوزنی توسط افراد کاربلد بسیار تیز ساخته می شوند. خرید حفاظ ساختمان به ویژه حفاظ شاخ گوزنی مزایای فراوانی دارد. 

برای مثال حفاظ شاخ گوزنی شاخک های انبوه و در هم پیچیده زیادی دارد که این موضوع عملا عبور از این حفاظ را غیر ممکن کرده است. 

 

 

یکی دیگر از موارد مهم درباره ی حفاظ شاخ گوزنی استحکام بالای آن در هر شرایط آب و هوایی می باشد. زیبایی حفاظ ساختمان برای خیلی از مردم در اولویت دارد برای این دسته از افراد خرید حفاظ شاخ گوزنی بهترین گزینه خواهد بود. چرا که این حفاظ برای زیبایی نمای ساختمان بسیار مناسب است.


حفاظ سر نیزه :


حفاظ سر نیزه در دسته حفاظ های کلاسیک محسوب می شود. از زمان های گذشته برای بستن راه دزدان از این مدل حفاظ ها استفاده می شده است. 

حفاظ سر نیزه ای 1 طرفه 2 طرفه و 3 طرفه از جمله متداول ترین و شناخته شده ترین حفاظ ها به شمار می روند حفاظ های سرنیزه ای کاربرد های بسیاری دارند.

 

حفاظ رودیواری

 

در باغ هایی که دیوار کوتاهی دارند حفاظ سر نیزه ای بهترین انتخاب است. چرا که ارتفاع دیوار را افزایش می دهد و به خوبی از باغ محافظت می شود. 

از حفاظ سر نیزه ای البته برای حفاظ ساختمان ها نیز استفاده می شود البته شایان ذکر است که حفاظ های سر نیزه ای در مقایسه با دیگر حفاظ ها از امنیت کمتری برخوردار هستند. 

 

حفاظ دیواری :


یکی از راه های مهم برای برقراری امنیت ساختمان استفاده و نصب حفاظ دیواری می باشد هزینه و قیمت حفاظ دیوار یکی از عوامل موثر برای انتخاب حفاظ ساختمان است. 

در مواقعی که می خواهید امنیت ساختمان را به وسیله حفاظ ساختمان برقرار نمایید بهتر است از حفاظ های با ارتفاع و پیچیدگی شاخه بیشتر استفاده نمایید. البته سلیقه مالک نیز در انتخاب حفاظ ساختمان نقش مهمی دارد. 


ویژگی های مهم برای حفاظ دیوار :


نوع حفاظ دیوار : حفاظ های دیوار طیف وسیعی دارند. برای نمونه حفاظ شاخ گوزنی حفاظ سرنیزه، حفاظ فرفورژه، حفاظ بوته ای و حفاظ لیلیوم تنها بخشی از انواع حفاظ موجود در بازار محسوب می شوند. هر کدام از حفاظ های نام برده شده کارایی و مزایای خاص خود را دارند.


جنس حفاظ دیوار : جنس فولاد و آهن در ساخت حفاظ ساختمان متداول هستند.


ارتفاع حفاظ دیوار : معمولا حفاظ ها حداقل یک متر ارتفاع دارند. البته می توانید ارتفاع حفاظ را خودتان انتخاب نمایید. یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده هر حفاظ ساختمان میزان ارتفاع آن می باشد.


تراکم حفاظ دیوار : حفاظ ها را اغلب از تعدادی میله می سازند. میله ها می توانند در فواصل مختلف کنار هم قرار گرفته و یک حفاظ ساختمان مناسب را ایجاد کنند. 

تراکم به معنای تعداد میله ها در یک فاصله ی مشخص می باشد. اگر قرار است حفاظی که مورد استفاده قرار می گیرد نهایت تاثیر را داشته باشد، بهتر است میله ها نزدیک به هم و با تراکم بالا قرار بگیرند تا یک حفاظ فوق العاده زیبا و قوی ساخته شود. 

 

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت استفاده کرد؟

 

در گذشته از روش های مختلفی برای جلوگیری از ورود انسان و حیوان روی دیوارهای کوتاه استفاده می شد مثلا یکی از این راهکارها استفاده از کاشت شیشه روی لبه دیوار بود که کار خیلی سختی بود اما امروزه تولید کنندگان به فکر تولید حفاظ برای روی دیوار ها شده اند که ابتکار جالبی بود یکی از این موارد تولید حفاظ شاخ گوزنیاست.

 امروزه برای حفظ امنیت ساختمان ها انواع جدیدی از حفاظ ها تولید شده اند که این حفاظ ها از جنس میلگرد و نوک تیز اند که بهم جوش داده شده اند. 

 

 

این میله ها با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند نحوه قرار گرفتن این میلگرد ها به صورتی است که هر کدام مانند شاخ گوزن به یک جهت رشد کرده اند و مانع از ورود انسان و انواع حیوان مثل گربه به داخل ساختمان می گردد. 

حفاظ های تولید شده دارای طرح های مختلفی هستند حفاظ دیوار حفاظ بوته ای و حفاظ نی زار در این میان حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از اسمش پیداست از شاخ گوزن برای ساختش الهام گرفته شده است و در داخل کشور بسیار پرطرفدار است بهمین جهت بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید شده و مورد استفاده در ایران از نوع حفاظ شاخ گوزنی است. 

 

دلیل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان چیست؟ 

 

خیلی از افرادی که در خارج از شهر باغ و ویلا دارند و به ندرت در تعطیلات آخر هفته به ویلای خود سر می زنند، می توانند با خیل راحت از این حفاظ استفاده کنند و مطمئن باشند که سارقین نمی توانند وارد حریم خصوصی آن ها شوند.

حفاظ شاخ گوزنی بدین ترتیب که اگر این حفاظ را روی زمین قرار دهید امکان ندارد فرد بتواند از روی آن عبور کند و اگر هم بتواند از روی آن عبور کند این کار خیلی سخت است. 

حفاظ شاخ گوزنی

یکی از ویژگی های جالب حفاظ شاخ گوزنی این است که اگر فرد بخواهد با راه رفتن کمی فشار روی آن وارد کند شروع به لرزش می کند که این امر سبب می شود دزد نتواند از راه رفتن روی آن احساس امنیت کند و بخواهد وارد منزل شود. 

استفاده از این انواع حفاظ یکی از راهکارهایی است برای کاهش ورود دزدان و سارقان به داخل منزل و افزایش امنیت داخلی ساختمان است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۹ ، ۰۰:۵۷
حسن یزدانی

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را در شباهت بسیاری با شاخ های قوی و زیبای گوزنها تولید و به این نام شناخته می شود به کمک تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی بر زیبایی و ابهت نرده های روی دیوار خانه بیافزایید و از گرمای دلچسب امنیت برخوردار شوید.

در دنیای امروز یکی از عوامل مطلوب در نمای منازل مسکونی زیبایی آن است همچنین باید مسئله امنیت را با استفاده از نرده های محافظ مدرن جدی بگیرد بی شک شما با نصب حفاظ شاخ گوزنی  می توانید قلمرو  زیبایی و درجه ایمنی را در سطوح بالاتری ببینید. 

 

دورنمایی هیجان انگیز حفاظ شاخ گوزنی

 

شما اگر به دنبال محافظی ایمن، با دوام و قوی جهت منازل مسکونی، واحدهای تجاری، اداری، ویلاها و باغهای خارج از شهر خود هستید حفاظ شاخ گوزنی برترین گزینه است قابلیت رنگ کردن این حفاظ به نوبه خود نقشی مؤثر در زیبایی آن بازی می کند. 

همچنین با تولید این نوع حفاظ و رنگ آمیزی مناسب می توانید شاهد مقاومت بالای آن در برابر نور خورشید بارش باران و عمری طولانی برای حفاظ باشید. 

راستی با نصب این نرده می توانید، از ورود سارقان و حتی حیوانات به اماکن خصوصی و مورد استفاده خود ممانعت نمایید. این حفاظ امکان اجرا بر بتن سنگ و همینطور  فلز را دارد. نوک های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی بالا برنده ضریب امنیت و وسیله ای خطرناک جهت افرادی است که می خواهند از آن رد شوند. 

 

ابعاد حفاظ ایمن شاخ گوزنی 

 

در ساخت این نوع حفاظ اغلب از میلگردی به اندازه 10 میلی متر استفاده می شود باید بدانید که این نرده های محافظ اغلب از نظر طولی در شاخه های اصلی 2 متری ایجاد می شوند. 

بلندای حفاظ شاخ گوزنی نیز بنا بر درخواست کاربر از 50 تا 150 سانتی متر می باشد که با توجه  به میزان ارتفاع، معمولاً دارای عرض متغیری از 35 تا 40 سانتی متر است. 

همچنین میزان شمار شاخک های اصلی در هر دو متر طول، به نام تراکم شناخته می شود. این را هم بدانید که شاخک های اصلی مکانی جهت اتصال شاخک های فرعی می باشند. 

 

تولید حفاظ شاخ گوزنی

 

باید بدانید که در اولین مرحله، شاهد برشکاری تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی می باشید. در اینجا میلگرد را با استفاده از دستگاه برش گیوتین، به حالت نوک تیز و اریب برش می دهند. سپس به سراغ دستگاه خم کن می روید. وسیله ای که میلگرد ها، توسط آن شکل های لازم را پیدا می کنند. 

یادتان باشد که جوشکاری یکی از کهن ترین روش های اتصال دو قطعه، در صنعت است. در این مرحله از حفاظ شاخ گوزنی باید چربی های آن را پاک کرد. برای انجام چربی زدایی آنها را به مدت 20 دقیقه در کوره قرار می دهند اما متوجه باشید که قبل از نصب حفاظ شاخ گوزنی باید آن را رنگ نمود.

سپس حرارت سخت و یکنواخت کوره، حفاظ شاخ گوزنی را به صورت یکپارچه عمیق و بدون کوچکترین شره رنگ می کند. آنگاه پس از نصب حفاظ شاخ گوزنی اطمینان به درجه امنیت بیشتر و زیبایی هیجان انگیز آن را در زمانی طولانی به خود نوید دهید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ فروردين ۹۹ ، ۱۵:۴۲
حسن یزدانی

تولید کننده انواع حفاظ ساختمان

تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان به ویژه حفاظ شاخ گوزنی مزایای فراوانی دارد. برای مثال حفاظ شاخ گوزنی شاخک های انبوه و در هم پیچیده زیادی دارد، که این موضوع عملا عبور از این حفاظ را غیر ممکن کرده است. 

یکی دیگر از موارد مهم درباره ی حفاظ شاخ گوزنی، استحکام بالای آن در هر شرایط آب و هوایی می باشد. زیبایی حفاظ شاخ گوزنی برای خیلی از مردم در اولویت دارد، برای این دسته از افراد خرید حفاظ شاخ گوزنی بهترین گزینه خواهد بود. چرا که این حفاظ برای زیبایی نمای ساختمان بسیار مناسب است.

 

بررسی انواع حفاظ ساختمان

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

این مدل از حفاظ ساختمان با حفاظ های قدیمی تفاوت دارد. نوک حفاظ شاخ گوزنی توسط افراد کاربلد بسیار تیز ساخته می شوند. 

خرید حفاظ ساختمان به ویژه حفاظ شاخ گوزنی مزایای فراوانی دارد. برای مثال حفاظ شاخ گوزنی شاخک های انبوه و در هم پیچیده زیادی دارد، که این موضوع عملا عبور از این حفاظ را غیر ممکن کرده است. 

یکی دیگر از موارد مهم درباره ی حفاظ شاخ گوزنی، استحکام بالای آن در هر شرایط آب و هوایی می باشد. زیبایی حفاظ ساختمان برای خیلی از مردم در اولویت دارد، برای این دسته از افراد خرید حفاظ شاخ گوزنی بهترین گزینه خواهد بود. چرا که این حفاظ برای زیبایی نمای ساختمان بسیار مناسب است.

 

حفاظ سر نیزه

 

حفاظ سر نیزه در دسته حفاظ های کلاسیک محسوب می شود. از زمان های گذشته برای بستن راه دزدان از این مدل حفاظ ها استفاده می شده است. حفاظ سر نیزه ای 1 طرفه، 2 طرفه و 3 طرفه از جمله متداول ترین و شناخته شده ترین حفاظ ها به شمار می روند. حفاظ های سرنیزه ای کاربرد های بسیاری دارند. در باغ هایی که دیوار کوتاهی دارند، حفاظ سر نیزه ای بهترین انتخاب است. چرا که ارتفاع دیوار را افزایش می دهد و به خوبی از باغ محافظت می شود. از حفاظ سر نیزه ای البته برای حفاظ سرنیزه ها نیز استفاده می شود. البته شایان ذکر است که حفاظ های سر نیزه ای در مقایسه با دیگر حفاظ ها از امنیت کمتری برخوردار هستند. 

 

 

حفاظ دیواری

 

یکی از راه های مهم برای برقراری امنیت ساختمان، استفاده و نصب حفاظ دیواری می باشد. هزینه و قیمت حفاظ دیوار، یکی از عوامل موثر برای انتخاب حفاظ دیواری است. 

در مواقعی که می خواهید امنیت ساختمان را به وسیله حفاظ ساختمان برقرار نمایید، بهتر است از حفاظ های با ارتفاع و پیچیدگی شاخه بیشتر استفاده نمایید. البته سلیقه مالک نیز در انتخاب حفاظ ساختمان نقش مهمی دارد. 

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

 

ویژگی های مهم برای حفاظ دیوار

 

نوع حفاظ دیوار : حفاظ های دیوار طیف وسیعی دارند. برای نمونه حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ سرنیزه، حفاظ فرفورژه، حفاظ بوته ای و حفاظ لیلیوم تنها بخشی از انواع حفاظ موجود در بازار محسوب می شوند. هر کدام از حفاظ های نام برده شده کارایی و مزایای خاص خود را دارند.

جنس حفاظ دیوار : جنس فولاد و آهن در ساخت حفاظ دیوار متداول هستند.  

ارتفاع حفاظ دیوار : معمولا حفاظ ها حداقل یک متر ارتفاع دارند. البته می توانید ارتفاع حفاظ را خودتان انتخاب نمایید. یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده هر حفاظ ساختمان، میزان ارتفاع آن می باشد.

تراکم حفاظ دیوار : حفاظ ها را اغلب از تعدادی میله می سازند. میله ها می توانند در فواصل مختلف کنار هم قرار گرفته و یک حفاظ ساختمان مناسب را ایجاد کنند. تراکم به معنای تعداد میله ها در یک فاصله ی مشخص می باشد. 

اگر قرار است حفاظی که مورد استفاده قرار می گیرد، نهایت تاثیر را داشته باشد، بهتر است میله ها نزدیک به هم و با تراکم بالا قرار بگیرند تا یک حفاظ فوق العاده زیبا و قوی ساخته شود.حفاظ ایران:تولید کننده مستقیم حفاظ شاخ گوزنی09194915895

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ فروردين ۹۹ ، ۱۸:۳۱
حسن یزدانی